Jury/Teams

Jury:

Rudi

Rudi Slager

igor2

Igor Kluin

ewelina2

Eweline Schraven

arthurklink

Arthur Klink

taco

Taco Neeb

Jacob-Vellinga

Jacob Vellinga

 

 

 

 

 

 

 

 

Team Smallingerland  
Coach: Richard Boerop
Onderwijsinstelling: Hanze Hogeschool
Teamleden: Els Huizenga
  Robin de Jong
  Kevin Gelling
  Nico Oost
Teampartners: Philips, Echt Licht
Team Groningen  
Coach: Marieke Wiersma & Marloes de Bie
Onderwijsinstelling: Alfa-College
Teamleden: Martijn Schokker
  Bas Meijer
  Jesse Lars Huisman
  Joao Gonga Edilson
  Michel Hidding
  Casper Tiggelaar
  Thijs Nannenberg
  Joshua Latupeirissa
Teampartners: TAUW, Gampet plastic, D-next
Team Almelo  
Coach: Eline Schrijvers & Mike Kriele
Onderwijsinstelling: Saxion Hogeschool en Utwente
Teamleden: Ruben ten Asbroek
  Overige leden volgen
Teampartners: Kaal Masten, CGI, Buitengewoon consultency
   
 

Team Nijmegen    

 
Coach: Andre ter Velde & Marnix Lieffijn
Onderwijsinstelling: TUe
Teamleden: Myrte van Dongen
  Carola Brus
  Gerke van Garderen
  Stijn Ebbers
Teampartners: RHDHV, Lightwell Holding, Spectrum
Team Bergen op Zoom        
 
Coach: Willem van Leusden & Irene Bruines
Onderwijsinstelling:  TUe
Teamleden: Eva de Bruijn
  Donovan Lewis
  Omar Al-Ouf
  Jim Stolk
Teampartners: Ziut, Infra Engineering
Team Rotterdam1       
Coach: Tom de Vries
Onderwijsinstelling: Hogeschool van Rotterdam
Teamleden: Michel Heikamp
  Kevin Voorhout
  Olivier Doesburg
  Ian van Mourik
Teampartners: Vodafone, Citytec

Team Rotterdam2

 
Coach: Ruben Fernandez
Onderwijsinstelling: TU Delft
Teamleden: Jan de Boer
  Iris ten Brink
  Emma Cherim
  Frida van Muiswinkel
  Omar Link
Teampartners: Stedin, Luminext, Heymans

Team Amsterdam1

 
Coach: Linda van de Sande
Onderwijsinstelling: Hogeschool van Amsterdam
Teamleden: Nickel Blankevoort
  Nick Cornelissen
  Matthijs Janssen
  Lazar Joviç
  Anouar Najim
Teampartners: Schréder, HIG Traffic

Team Amsterdam2

 
Coach: Dick Vonk
Onderwijsinstelling: Hogeschool van Amsterdam
Teamleden: San San Nguyen
  Brique Sibbing
  Suzanne Veen 
  Vincent Verster
  Tessa de Vries
Teampartners: Industrielicht, Anker Stuy

Team Almere

 
Coach: Carlijn Timmermans
Onderwijsinstelling: Windesheim Flevoland
Teamleden: Marissa da Thesta
  Jacobs de Bok
  Nathalie Houben
  Dustin Vos
  Ruben Boelhouwers
Teampartners: Sapa, Smart Society Service, Industrie Licht

Team Heerenveen

 
Coach: Piet Zijlstra
Onderwijsinstelling: NHL en Hanze hogeschool
Teamleden: Theun ter Velde
  Joery Schotanus
  Jordin Schonewille
  Jeroen Hut
  Eloy Lankheet
Teampartners: IBM, Eleq, stichting OV Friesland